18 Maj 2018, 21:20

Celebrated yesterday's birthday, Marina Vjollca shows today the super gifts she received

Festoi dje ditëlindjen, Marina Vjollca tregon sot super dhuratat që mori

XING

Festoi dje ditëlindjen, Marina Vjollca tregon sot super dhuratat që

Moderatorja shumë e dashur për publikun, e shumë komentuar në showbiz si për anën profesionale dhe jetën private, Marina Vjollca festoi dje 28-vjetorin e lindjes.

Festoi dje ditëlindjen, Marina Vjollca tregon sot super dhuratat që

Marina mori urime të shumta si nga fansat ashtu edhe nga bashkëshorti i saj, Getoari i cili e uroi i pari, nga motra e saj, Luana, nëna e mbesa.

Festoi dje ditëlindjen, Marina Vjollca tregon sot super dhuratat që

Në mbrëmje Marina e festoi ditëlindjen buzë detit nga ku postoi disa foto që tërhoqën shumë vëmendjen.

Festoi dje ditëlindjen, Marina Vjollca tregon sot super dhuratat që

Ndërsa mbrëmjen e sotme moderatorja ka postuar një foto ku tregon buqetat me lule që ka marrë, e shtrirë mbi një arush gjigant.

Festoi dje ditëlindjen, Marina Vjollca tregon sot super dhuratat që

"Ndihem e bekuar nga dashuria që më dhuruat me urimet tuaja! Faleminderit. Ju dua", shkruan Marina.

Festoi dje ditëlindjen, Marina Vjollca tregon sot super dhuratat që

Festoi dje ditëlindjen, Marina Vjollca tregon sot super dhuratat që

Festoi dje ditëlindjen, Marina Vjollca tregon sot super dhuratat që

Festoi dje ditëlindjen, Marina Vjollca tregon sot super dhuratat që

Festoi dje ditëlindjen, Marina Vjollca tregon sot super dhuratat që

Festoi dje ditëlindjen, Marina Vjollca tregon sot super dhuratat që