23 Gusht 2018, 13:12

Celebrates birthday today, snapshots of surprise party for Flori Mumajes emerge

Feston sot ditëlindjen, dalin pamjet nga festa surprizë për Flori Mumajesin

XING

Feston sot ditëlindjen, dalin pamjet nga festa surprizë për Flori

Ditën e sotme, këngëtari i njohur Flori Mumajesi ka festuar 36-vjetorin e lindjes së tij. Që në orët e para pas mesnate, miq e kolegë e kanë uruar atë me postime të ndryshme. Mirëpo jo vetëm kaq, ata kanë përgatitur për Florin edhe një festë surprizë.

Feston sot ditëlindjen, dalin pamjet nga festa surprizë për Flori

Ishte mikesha e tij, Shkurte Gashi, ajo që ka publikuar në profilin e saj në Instagram foto nga festa që kanë organizuar për këngëtarin. Ndër të tjera, miqtë e kanë pritur Florin me një tortë të bardhë me figurën e mikrofonit dhe çelësit sol.

Feston sot ditëlindjen, dalin pamjet nga festa surprizë për Flori

"Gëzuar Ditëlindjen Miku im Flori! Uroj të kesh edhe shumë vite të lumtura me shëndet të mirë duke na dhuruar dhe shumë vite emocion me muzikën që bën!"- ka shkruar Shkurte në postim.

Feston sot ditëlindjen, dalin pamjet nga festa surprizë për Flori

Feston sot ditëlindjen, dalin pamjet nga festa surprizë për Flori

Feston sot ditëlindjen, dalin pamjet nga festa surprizë për Flori