23 Qershor 2023, 14:26

Celebrating her birthday, Mikela reveals the gift she herself asked Efi and you won't believe it

Festoi ditëlindjen, Mikela zbulon dhuratën që ajo vetë ia kërkoi Efit dhe nuk do ta besoni

XING

Festoi ditëlindjen, Mikela zbulon dhuratën që ajo vetë ia

Ish-banorja e "Big Brother VIP", Mikela festoi pak ditë më parë ditëlindjen. Sot ajo ka bërë një bisedë viruale me ndjekësit ku këta të fundit janë bërë kuriozë për dhuratën e Efit, duke qenë se dyshja janë mikesha të ngushta.

Mikela ka publikuar një bisedë në Instastory ku tregon se Efi e ka pyetur për dhuratën në mënyrë që t'i blinte ndonjë gjë që ajo do e pëlqente.

Nga ana tjetër shihet se Mikela i ka kërkuar më mirë para duke shkruar me humor "M'i jep lekë mi motër se jam gropë".

Festoi ditëlindjen, Mikela zbulon dhuratën që ajo vetë ia