15 Gusht 2019, 23:22

Come back by Bes Callak, there is a message for you all

Rikthehet Ija e Bes Kallakut, ka një mesazh për të gjithë ju

XING

Rikthehet Ija e Bes Kallakut, ka një mesazh për të gjithë ju

Prej kohësh gjyshja e Besit, Ija është kthyer në personazhin më të dashur për publikun dhe videot e saj na kënaqin sa herë i shohim. Megjithatë kohët e fundit Ija na ka munguar dhe Besi sot e ka rikthyer me anë të një videoje të postuar në Instagram.

Rikthehet Ija e Bes Kallakut, ka një mesazh për të gjithë ju

Ija jep një mesazh të rëndësishëm duke iu drejtuar shoferëve.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

"Per tgjith ata qe vijne nga jasht-mrena, kujdes kur ecni me makine. Zoti ju rujt t’gjithve", shkruan Besi krah videos.

Rikthehet Ija e Bes Kallakut, ka një mesazh për të gjithë ju

Rikthehet Ija e Bes Kallakut, ka një mesazh për të gjithë ju

Rikthehet Ija e Bes Kallakut, ka një mesazh për të gjithë ju

Rikthehet Ija e Bes Kallakut, ka një mesazh për të gjithë ju

Rikthehet Ija e Bes Kallakut, ka një mesazh për të gjithë ju

Rikthehet Ija e Bes Kallakut, ka një mesazh për të gjithë ju

Rikthehet Ija e Bes Kallakut, ka një mesazh për të gjithë ju