1 Maj 2019, 11:46

Could not Resist: See what Rita does when he is listening to 'Like Bugatti' of Gjikos and Skerd

Nuk i rezistoi dot: Shihni ç’bën Rita kur dëgjon ‘Si Bugatti’ të Gjikos e Skerdit

XING

Nuk i rezistoi dot:  Shihni ç’bën Rita kur dëgjon

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, përherë e ka treguar hapur prejardhjen  saj shqiptare dhe nëpërmjet postimeve, por edhe në intervista të ndryshme ajo nuk ngurron që të tregojë dashurin e madhe që ka për vendlindjen.

Nuk i rezistoi dot:  Shihni ç’bën Rita kur dëgjon

Rita ka një pëlqim të madh për muzikën shqiptare dhe këtë gjë e ka treguar dhe në postimet e saj pasi në çdo festë familjare ajo vallëzon nën tingujt e muzikës popullore. Mirëpo, në një video të shpërndarë në rrjetet sociale ajo ka treguar se është një fanse e madhe e këngës ‘Si Bugatti’ të Gjikos dhe Skerdit.

Nuk i rezistoi dot:  Shihni ç’bën Rita kur dëgjon

Në videon e publikuar së fundmi, Rita shihet në Milano teksa argëtohet dhe kërcen me miqtë e saj nën ritmet e këngës së famshme e cila muaj më parë bëri namin në Shqipëri dhe jo vetëm.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rita Ora (@slaymeora) on

Nuk i rezistoi dot:  Shihni ç’bën Rita kur dëgjon

Nuk i rezistoi dot:  Shihni ç’bën Rita kur dëgjon

Nuk i rezistoi dot:  Shihni ç’bën Rita kur dëgjon

Nuk i rezistoi dot:  Shihni ç’bën Rita kur dëgjon

Nuk i rezistoi dot:  Shihni ç’bën Rita kur dëgjon

Nuk i rezistoi dot:  Shihni ç’bën Rita kur dëgjon