17 Gusht 2019, 10:15

Couple dancing: Erik Lloshi dedicates song to partner (Video)

Vallëzimi i çiftit: Erik Lloshi i dedikon këngë partneres (Video)

XING

Vallëzimi i çiftit: Erik Lloshi i dedikon këngë partneres

Erik Lloshi dhe partnerja e tij, Romina kanë vendosur të martohen sipas traditave duke organizuar dy dasma. Mbrëmë është mbajtur dasma e nuses dhe pamje nga kjo dasmë i kanë zbuluar të ftuarit me postimet e tyre në rrjete sociale.

Vallëzimi i çiftit: Erik Lloshi i dedikon këngë partneres

Gjatë dasmës Eriku i ka kushtuar një këngë Rominës që me siguri është e preferuara e çiftit. Në video Eriku shfaqet duke kënduar këngën "Ti më ke mua", të realizuar vite më parë në bashkëpunim me Olta Bokën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Këngëtari duket shumë elegant i veshur me një kostum të zi teksa i këndon Rominës dhe kërcen me të vallëzimin e parë të çiftit.

Vallëzimi i çiftit: Erik Lloshi i dedikon këngë partneres

Vallëzimi i çiftit: Erik Lloshi i dedikon këngë partneres

Vallëzimi i çiftit: Erik Lloshi i dedikon këngë partneres

Vallëzimi i çiftit: Erik Lloshi i dedikon këngë partneres

Vallëzimi i çiftit: Erik Lloshi i dedikon këngë partneres

Vallëzimi i çiftit: Erik Lloshi i dedikon këngë partneres

Vallëzimi i çiftit: Erik Lloshi i dedikon këngë partneres

Vallëzimi i çiftit: Erik Lloshi i dedikon këngë partneres