28 Janar 2022, 11:33

Crashes and injured arm, Angel leaves 'Big Brother VIP' home

U rrëzua dhe lëndoi krahun, Einxhel lë shtëpinë e 'Big Brother VIP'

XING

U rrëzua dhe lëndoi krahun, Einxhel lë shtëpinë e

Mbrëmjen e djeshme Einxhel Shkira lëndoi krahun gjatë një loje të organizuar brenda shtëpisë. Si rrjedhojë, faqja zyrtare e “Big Brother VIP” ka bërë një lajmërim të rëndësishëm.

U rrëzua dhe lëndoi krahun, Einxhel lë shtëpinë e

Einxhel do ta lërë për pak kohë shtëpinë e Big Brother për të marrë trajtim më të specializuar në spital. Megjithatë, gjendja e saj është e mirë dhe shumë shpejt do të rikthehet.

U rrëzua dhe lëndoi krahun, Einxhel lë shtëpinë e

"Gjatë mbrëmjes së djeshme banorja Einxhel Shkira ka lënduar krahun.
Ajo ka marrë menjëherë ndihmën e nevojshme nga stafi mjekësor por do t'i duhet të marrë trajtim më të specializuar.
Einxhel duhet të niset drejt spitalit duke u detyruar kështu të lërë për pak kohë shtëpinë e "Big Brother".
Gjatë gjithë trajtimit dhe vizitave, çdo lëvizje e saj do të jetë e monitoruar nga kamerat.
Gjendja e saj është e mirë dhe shumë shpejt do t'i ribashkohet shtëpisë", shkruhet në njoftim. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

U rrëzua dhe lëndoi krahun, Einxhel lë shtëpinë e

U rrëzua dhe lëndoi krahun, Einxhel lë shtëpinë e

U rrëzua dhe lëndoi krahun, Einxhel lë shtëpinë e