22 Gusht 2018, 18:32

Crazy after him, Enca tries to kiss the famous singer

E çmendur pas tij, Enca përpiqet të puthë këngëtarin e famshëm

XING

E çmendur pas tij, Enca përpiqet të puthë

Enca është një prej këngëtareve më të suksesshme dhe padyshim ndër më të ndjekurat në rrjetin social Instagram, në të cilin është mjaft aktive jo vetëm me foto e video të ndryshme që publikon, por edhe me komente.

E çmendur pas tij, Enca përpiqet të puthë

Së fundmi, Enca ka lënë në foton e Bebe Rexhës një koment që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

E çmendur pas tij, Enca përpiqet të puthë

Teksa Bebe kishte pozuar krah këngëtarit me famë botërore, Malumës, Enca nuk është përmbajtur dhe ka kërkuar publikisht ta puthë atë.

"Puthe dhe për mua. Dukeni mahnitshëm."- i shkruan ajo Bebes në postim.

E çmendur pas tij, Enca përpiqet të puthë