26 Gusht 2018, 14:20

Crazy figures, Nora Istrefi spends thousands of euros just for this outfit

Shifra të çmendura, Nora Istrefi shpenzon mijëra euro vetëm për këtë veshje

XING

Shifra të çmendura, Nora Istrefi shpenzon mijëra euro

Këngëtarja Nora Istrefi është ndër femrat më të ndjekura në profilin e saj në Instagram, ku ndër të tjera tërheq vëmendjen e fansave edhe me stilin e veçantë në veshje që e tregon vazhdimisht nëpër foto.

Shifra të çmendura, Nora Istrefi shpenzon mijëra euro

Së fundmi, ajo ka pozuar e veshur me një bluzë neon të kombinuar me xhinse, atlete dhe një çantë të markës Ysl.

Shifra të çmendura, Nora Istrefi shpenzon mijëra euro

Faqja 'Whattheywearin' në Instagram ka zbuluar shifrën marramendëse që këngëtarja ka shpenzuar për këtë veshje.

Shifra të çmendura, Nora Istrefi shpenzon mijëra euro

Bluza Zara kushton 20 euro, çanta YSL 2105 euro, syzet celine 305 euro, atletet Channel 750 euro dhe rripi Gucci 350 euro. Pra në total, ajo ka shpenzuar plot 3530 euro.

Shifra të çmendura, Nora Istrefi shpenzon mijëra euro