12 Gusht 2019, 20:07

Crazy vacationers: Enca twerk in the middle of the beach

I çmendi pushuesit: Enca bën twerk në mes të plazhit

XING

I çmendi pushuesit: Enca bën twerk në mes të plazhit

Prej disa ditësh Enca ka nisur pushimet dhe këtë vit ka zgjedhur t'i kalojë në jug të vendit. Këngëtarja ka hyrë sot në Instagram vetëm për të postuar një video që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

I çmendi pushuesit: Enca bën twerk në mes të plazhit

Enca shfaqet duke bërë twerk mes plazhit, e veshur me rrobabanjo të kuqe e te pasmet ngritur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Kujtojmë që së fundmi Enca publikoi këngën e saj më të re me titull "Xheloz", videoklipi i të cilës pati shumë kritika, por edhe u pëlqye shumë.

I çmendi pushuesit: Enca bën twerk në mes të plazhit

I çmendi pushuesit: Enca bën twerk në mes të plazhit

I çmendi pushuesit: Enca bën twerk në mes të plazhit

I çmendi pushuesit: Enca bën twerk në mes të plazhit

I çmendi pushuesit: Enca bën twerk në mes të plazhit

I çmendi pushuesit: Enca bën twerk në mes të plazhit