23 Gusht 2018, 12:56

Dad of three children, you will not believe how young is Ermal Fejzullahu, that's how old he gets

Baba i tre fëmijëve, s'do ta besoni sa i ri është Ermal Fejzullahu, ja sa vjeç mbush

XING

Baba i tre fëmijëve, s'do ta besoni sa i ri është Ermal

Ermal Fejzullahu prej vitesh ka qenë një prej këngëtarëve më të njohur e më të komentuar të showbizit shqiptar, emrin e të cilit mbajnë hitet si "Për një dashuri", "Mbi tavolina", etj.

Baba i tre fëmijëve, s'do ta besoni sa i ri është Ermal

Ditën e sotme Ermali feston ditëlindjen dhe familjarët e miqtë nuk kanë munguar me urimet e tyre në këtë ditë të veçantë.

Baba i tre fëmijëve, s'do ta besoni sa i ri është Ermal

Megjithëse është baba i tre fëmijëve, Ermali është tepër i ri në moshë. Ai ka lindur më 23 gusht të vitit 1988 dhe ditën e sotme ka mbushur 30-vjeç.

Baba i tre fëmijëve, s'do ta besoni sa i ri është Ermal