2 Gusht 2018, 16:59

Dafina tweet in front of him, but Ledri's action lacks the singer

Dafina bën twerk para tij, por veprimi i Ledrit e flliq keq këngëtaren

XING

Dafina bën twerk para tij, por veprimi i Ledrit e flliq keq

Reperi i njohur Ledri Vula dhe këngëtarja Dafina Zeqiri kanë qenë një nga dyshet më të komentuara në media që pasi i dhanë fund lidhjes së tyre. Ata së fundmi janë ritakuar në një koncert në Ulqin, ku kanë performuar së bashku.

Dafina bën twerk para tij, por veprimi i Ledrit e flliq keq

Në një video të publikuar në Instagram shihen se si dy ish të dashuruarit janë shumë pranë njëri-tjetrit. Dafina në një moment i afrohet Ledrit dhe fillon të bëjë twerk para tij, mirëpo Ledri nuk e ka pritur aspak mirë këtë veprim dhe është larguar nga ajo duke u drejtuar nga fansat.

Pavarësisht kësaj skene, dyshja në fund të koncertit u përqafua duke treguar se mes tyre nuk kishte më hatërmbetje.

Dafina bën twerk para tij, por veprimi i Ledrit e flliq keq