21 Gusht 2019, 13:47

Dajana Shabani goes crazy on the net, the fan catches the detail: O dear babe

Fansi kap detajin në foton që çmendi rrjetin, Dajana i kthehet: O babush ç'pate

XING

Fansi kap detajin në foton që çmendi rrjetin, Dajana i kthehet:

Dajana Shabani, një ndër moderatoret më tërheqëse në ekran ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas largimit të papritur nga emisioni i mëngjesit. 

Fansi kap detajin në foton që çmendi rrjetin, Dajana i kthehet:

Pas largimit, Dajana shijoi pushimet në Itali dhe tani është rikthyer për t'i çmendur fansat me fotot e reja që poston në Instagram.

Fansi kap detajin në foton që çmendi rrjetin, Dajana i kthehet:

Sot Dajana ka postuar një foto ku shfaqet si gjithnjë në super formë, teksa shijon një pije. Mirëpo një fans ka kapur një detaj tjetër duke i shkruar moderatores: "Babe, nuk lexoj më asgjë në syt e tu si dikur, ato sy qe ndrisnin ndryshe, ato sy që ndillnin mirÄ“si. Qofsha i gabuar".

Fansi kap detajin në foton që çmendi rrjetin, Dajana i kthehet:

Pas replikave me fansat e Dajanës, në fund moderatorja i është kthyer fansit me humor: "O babush ç'pateee?"

Fansi kap detajin në foton që çmendi rrjetin, Dajana i kthehet:

Fansi kap detajin në foton që çmendi rrjetin, Dajana i kthehet:

Fansi kap detajin në foton që çmendi rrjetin, Dajana i kthehet:

Fansi kap detajin në foton që çmendi rrjetin, Dajana i kthehet:

Fansi kap detajin në foton që çmendi rrjetin, Dajana i kthehet:

Fansi kap detajin në foton që çmendi rrjetin, Dajana i kthehet:

Fansi kap detajin në foton që çmendi rrjetin, Dajana i kthehet:

Fansi kap detajin në foton që çmendi rrjetin, Dajana i kthehet:

Fansi kap detajin në foton që çmendi rrjetin, Dajana i kthehet: