15 Qershor 2023, 01:19

Del fotoja, ja si dukej Sara Hoxha para famës

Del fotoja, ja si dukej Sara Hoxha para famës

XING

Del fotoja, ja si dukej Sara Hoxha para famës

Sara Hoxha është një nga personazhet më të njohur dhe të ndjekur në rrjete sociale. Ajo u bë shumë e famshme si partnerja e Ledri Vulës, ndërsa sot është blogere e madje edhe fitoi "Dancing with the stars".

Por, a jeni kurioz të shikoni si ka qenë Sara para famës?

Faqja në Instagram “Vipat në Realitet” ka publikuar së fundmi një foto të saj dikur dhe sot. Siç shihet Sara nuk ka pësuar ndryshime në paraqitjen e saj dhe duket e bukur si dikur, edhe tani.

Del fotoja, ja si dukej Sara Hoxha para famës