1 Gusht 2019, 15:38

Details of the wedding of Jonida Vokshi and Besnik Krapi are revealed

Zbulohen detajet nga dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit

XING

Zbulohen detajet nga dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit

Aktorja Jonida Vokshi dhe producenti Besnik Krapi në shtator do e kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë, një dashuri që nisi në xhirimet e serialit "O sa mirë" e që u bë publike në "Xing me Ermalin".

Zbulohen detajet nga dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit

Në një intervistë për "Prive", Jonida ka zbuluar detaje nga dasma e që ka të bëjë pikërisht me traditat.

Zbulohen detajet nga dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit

“Nuk e kam pasur në ëndrrat e mia martesën me tradita. Rrodhi natyrshëm lidhja jonë dhe natyrshëm dua të shkojë. Thjesht dhe bukur. Nuk e di se si e keni ju kur bëni dasmat. Ne po bëjmë një dasmë të përbashkët dhe zakonet duhet të jenë të përbashkëta. Unë martohem në Kosovë por duhet edhe ju t’i dini zakonet tona. Mirëpo ne do ta bëjmë jashtë zakoneve", u shpreh Jonida.

Zbulohen detajet nga dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit

Zbulohen detajet nga dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit

Zbulohen detajet nga dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit

Zbulohen detajet nga dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit

Zbulohen detajet nga dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit

Zbulohen detajet nga dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit

Zbulohen detajet nga dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit