30 Gusht 2018, 12:15

Diamond ring and love letter, Luana Vjollca surprises in the early hours of the morning

Unazë diamanti dhe letër dashurie, Luana Vjollca surprizohet në orët e para të mëngjesit

XING

Unazë diamanti dhe letër dashurie, Luana Vjollca surprizohet në

Luana Vjollca është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar, e cila ndiqet e komentohet nga një numër i madh fansash në Instagram.

Unazë diamanti dhe letër dashurie, Luana Vjollca surprizohet në

Ajo është mjakt aktive në profilin e saj, ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme jo vetëm nga puna, por edhe nga jeta e përditshme. Disa orë më parë ajo ndau me të gjithë rutinën e 24 orëve të fundit dhe në një tjetër postim publikoi surprizën që kishte marrë pas një dite të lodhshme kur sapo ishte kthyer në shtëpi.

Unazë diamanti dhe letër dashurie, Luana Vjollca surprizohet në

"Zgjohem në 8 në mëngjes, mbaroj takimet, shkoj në Top Channel, punoj me orë mbi emisionin e ri. Nisem për Kosovë, punoj dhe regjistroj 3 këngë të reja në studio. Kjo është pak a shumë dita ime sot. E ndava me ju këtë sepse tani në 3 të mëngjesit mbërrij në shtëpi dhe gjej tek dera këtë:"

Unazë diamanti dhe letër dashurie, Luana Vjollca surprizohet në

Një prej fanseve të saj i kishte lënë Luanës një letër ku i shprehte dashurinë e admirimin e madh për të, si edhe një unazë me gur diamanti.

"Arsyeja pse nuk ndalem. Ju dua me zemër. Sonte me këtë lodhje kjo ishte gjithçka që kisha nevojë për të vazhduar."- ka shkruar Luana.

Unazë diamanti dhe letër dashurie, Luana Vjollca surprizohet në