15 Janar 2022, 02:28

Did you catch this detail at Donald last night?

E kapët këtë detaj te Donaldi mbrëmë?

XING

E kapët këtë detaj te Donaldi mbrëmë?

Donaldi është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në media pas pjesëmarrjes në "Big Brother VIP" dhe jo vetëm për historitë e tij të dashurisë. Stili i tij gjithashtu ka marrë shumë vëmendje dhe mbrëmë Donaldi duket se kishte hequr dorë nga pantallonat xhinsi dhe nga stili i tij.

E kapët këtë detaj te Donaldi mbrëmë?

Aktori u shfaq i veshur me kostum të zi, këmishë e atlete të bardha duke u paraqitur në prime komplet ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

E kapët këtë detaj te Donaldi mbrëmë?

Dhe duhet thënë që edhe ky stil i shkon shumë.

E kapët këtë detaj te Donaldi mbrëmë?