5 Gusht 2019, 10:24

Did you notice? This mysterious detail in the clip of Capital T fixed the fans

Po ju e vutë re? Ky detaj misterioz në klipin e Capital T fiksoi fansat

XING

Po ju e vutë re? Ky detaj misterioz në klipin e Capital T fiksoi

Ditën e djeshme reperi i njohur Capital T ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar "Sytë e tu". Kënga u prit mjaft mirë dhe gjithë vëmendjen e mori modelja, Françeska Jaçe me pamjen e saj.

Po ju e vutë re? Ky detaj misterioz në klipin e Capital T fiksoi

Në disa pjesë të klipit, ajo dhe Capitali shfaqeshin në momente private, fragmente këto që u komentuan shumë nga mediat. Megjithatë vëmendjen më të madhe e ka marr së fundmi një detaj tjetër në klipin e reperit.

Po ju e vutë re? Ky detaj misterioz në klipin e Capital T fiksoi

Disa pamje në klip janë kapur me dron dhe në momentin që po filmohej Trimi me jahtin në detin e Sarandës në sy ka rënë një anije e m.b.y.t.u.r  e cila ndodhet poshtë tij.

Po ju e vutë re? Ky detaj misterioz në klipin e Capital T fiksoi

Të gjithë ishin kurioz të dini më shumë për anijen në fjalë dhe  siç kanë treguar burime për ‘Joq’,ajo ka qenë një anije mallrash që transportonte çimento nga Italia në Shqipëri po që është m.b.y.t.u.r shumë vite më parë.

Po ju e vutë re? Ky detaj misterioz në klipin e Capital T fiksoi

Po ju e vutë re? Ky detaj misterioz në klipin e Capital T fiksoi

Po ju e vutë re? Ky detaj misterioz në klipin e Capital T fiksoi

Po ju e vutë re? Ky detaj misterioz në klipin e Capital T fiksoi

Po ju e vutë re? Ky detaj misterioz në klipin e Capital T fiksoi

Po ju e vutë re? Ky detaj misterioz në klipin e Capital T fiksoi

Po ju e vutë re? Ky detaj misterioz në klipin e Capital T fiksoi