5 Prill 2022, 21:05

'Do not play the role of victim on social networks', Don John has two words for the Russian model after the separation

‘Mos luaj rolin e viktimës në rrjete sociale’, Don Xhoni ka dy fjalë për modelen ruse pas ndarjes

XING

‘Mos luaj rolin e viktimës në rrjete sociale’, Don Xhoni

Don Xhoni dhe Ariana i kanë dhënë fund lidhjes. Lajmin e bëri të ditur vetë modelja ruse, me anë të disa postimeve në Instagram.

‘Mos luaj rolin e viktimës në rrjete sociale’, Don Xhoni

“Ishte një histori e bukur. Mirupafshim. Përkushtimin që ta dhashë unë nuk e merr dot as nga qentë më besnikë. Tani mund të jesh krenar për veten”, shkroi ajo.

‘Mos luaj rolin e viktimës në rrjete sociale’, Don Xhoni

Së fundmi, rreth ndarjes ka reaguar dhe Don Xhoni. Ai ka bërë një status në Instastory, ku i kërkon Arianës të mos bëjë viktimën në rrjete sociale.

“Unë kam shumë respekt për ty, ke qenë pjesë e jetës time, ishin momente që nuk do të harrohen kurrë, por cdo gjë e ka një fund. Shpresoj të jesh e lumtur në jetën tënde dhe ishalla Allahu e bekon zemrën tënde. E di që nuk je person i keq, kështu që mos vepro si e tillë. Mos bëj drama dhe mos luaj rolin e viktimës në rrjete sociale. Ka marrë fund, duhet ta kuptosh!", ka shkruar reperi.

‘Mos luaj rolin e viktimës në rrjete sociale’, Don Xhoni

‘Mos luaj rolin e viktimës në rrjete sociale’, Don Xhoni

‘Mos luaj rolin e viktimës në rrjete sociale’, Don Xhoni

‘Mos luaj rolin e viktimës në rrjete sociale’, Don Xhoni