25 Gusht 2018, 19:31

Do you remember BB Ilir? See what he does with his life today

E mbani mend Ilirin e BB? Shihni ç'bëhet me jetën e tij sot

XING

E mbani mend Ilirin e BB? Shihni ç'bëhet me jetën e tij

Ai ishte një prej pretendentëve kryesorë për të fituar realityshow-n e Big Brother 6, duke rënë shumë në sy të publikut duke u bërë një prej konkurentëve më të dashur për ta.

E mbani mend Ilirin e BB? Shihni ç'bëhet me jetën e tij

Prej më shumë se një viti, Iliri është bërë baba i vogëlushit Renier, me të cilin publikon shpesh foto ose video në profilin e tij në Instagram. Ai qëndron mjaft aktiv në llogarinë e tij, duke ndarë gjithmonë momente të përditshmërisë me familjen.

E mbani mend Ilirin e BB? Shihni ç'bëhet me jetën e tij

Ish-konkurenti duket mjaft i lumtur në krah të bashkëshortes dhe Renierit dhe me siguri të gjithë e kanë vënë re ngjashmërinë e madhe që vogëlushi ka me të atin.

E mbani mend Ilirin e BB? Shihni ç'bëhet me jetën e tij

Shpesh Iliri tërheq vëmendjen e të gjithëve me dedikimet e shumta që bën për familjen, duke treguar se është tepër i përkushtuar pas saj.

E mbani mend Ilirin e BB? Shihni ç'bëhet me jetën e tij