8 Gusht 2019, 12:24

Do you remember Gug? Here's what happened to her

E mbani mend Gugun? Ja çfarë ka ndodhur me të

XING

E mbani mend Gugun? Ja çfarë ka ndodhur me të

Me siguri të gjithë e mbani mend këngëtaren Gugu që dikur bëri bujë me deklaratën e saj kur tha se ishte biseksuale, e ftuar tek "Zonë e lirë". Gugu u kthye në një nga vajzat më të komentuara dhe që shpesh tërhiqte vëmendjen me fotot që postonte në rrjete sociale ku tregonte format.

E mbani mend Gugun? Ja çfarë ka ndodhur me të

Megjithatë prej kohësh nuk kishim dëgjuar për Gugun, por së fundmi ajo është rikthyer dhe ka publikuar videoklipin e saj më të ri me titull "Faj" që është pëlqyer shumë nga publiku.

Gugu tanimë bën një jetë mes Shqipërisë e Belgjikës dhe vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale. Më poshtë ju sjellim disa nga fotot më të reja të këngëtares./Xing.al

E mbani mend Gugun? Ja çfarë ka ndodhur me të

E mbani mend Gugun? Ja çfarë ka ndodhur me të

E mbani mend Gugun? Ja çfarë ka ndodhur me të

E mbani mend Gugun? Ja çfarë ka ndodhur me të

E mbani mend Gugun? Ja çfarë ka ndodhur me të

E mbani mend Gugun? Ja çfarë ka ndodhur me të

E mbani mend Gugun? Ja çfarë ka ndodhur me të

E mbani mend Gugun? Ja çfarë ka ndodhur me të

E mbani mend Gugun? Ja çfarë ka ndodhur me të