24 Gusht 2018, 18:55

Do you remember Kleodian of BB? You will not believe how much sex has been done

E mbani mend Kleodianën e BB? Nuk do ta besoni sa seksi është bërë

XING

E mbani mend Kleodianën e BB? Nuk do ta besoni sa seksi është

Kleodiana ishte një nga ish-banoret e edicionit të kaluar të "Big Brother", aty ku mori famë e shumë teleshikues të atij spektakli vazhdojnë ta mbajnë mend si vajza me flokët blu. Kleodiana ra në sy edhe për shkak të debatave që u përfshi në shtëpinë e famshme dhe deklaratës së saj se ishte kërcimtare nate.

E mbani mend Kleodianën e BB? Nuk do ta besoni sa seksi është

Nuk dihet nëse Kleodiana e vazhdon ende punën si kërcimtare, por gati një vit pas mbarimit të "Big Brother 9", ish-banorja ka ndryshuar shumë. Ajo është bërë bionde, duket shumë simpatike dhe në fotot e saj ekspozon shpesh linjat trupore.

E mbani mend Kleodianën e BB? Nuk do ta besoni sa seksi është

Sa i përket jetës private, Kleodiana po e mban sa më larg syrit të publikut.

E mbani mend Kleodianën e BB? Nuk do ta besoni sa seksi është