5 Gusht 2018, 00:17

Do you remember Saddam's daughter at 'Bidaai'? See how beautiful it looks after 8 years

E mbani mend vajzën e Sadnës tek 'Bidaai'? Shihni sa e bukur duket pas 8 vitesh

XING

E mbani mend vajzën e Sadnës tek 'Bidaai'? Shihni sa e bukur

Seriali indian "Bidaai" ka qenë ndër më të ndjekurit duke thyer rekorde audience jo vetëm në Indi, por në të gjitha shtetet ku është transmetuar përfshirë edhe Shqipërinë. Një nga pjesët më të bukura të serialit ishte kur Sadna dhe Alek u bënë prindër të një vajze të cilën e quajtën Kushi.

E mbani mend vajzën e Sadnës tek 'Bidaai'? Shihni sa e bukur

Për fat të keq, Sadna nuk mundi ta shihte vajzën të rritej pasi ndërroi jetë pas një incidenti, që përloti të gjithë teleshikuesit. Po sot pas 8 vitesh që nga mbarimi i serialit në Indi, si duket Kushi, vajza e Sadnës dhe Alekut?

E mbani mend vajzën e Sadnës tek 'Bidaai'? Shihni sa e bukur

"Xing.al" arriti të gjejë disa foto të aktores Almas Ali e cila tani është rritur dhe është bërë një zonjushë e vërtetë.

E mbani mend vajzën e Sadnës tek 'Bidaai'? Shihni sa e bukur

Foto në vijim është foto më e re nga aktorja e cila edhe pas mbarimit të "Bidaait" nuk është harruar nga publiku. Më poshtë mund të shihni disa foto të kohëve të fundit të Almas në jetën reale./Xing.al

E mbani mend vajzën e Sadnës tek 'Bidaai'? Shihni sa e bukur

E mbani mend vajzën e Sadnës tek 'Bidaai'? Shihni sa e bukur

E mbani mend vajzën e Sadnës tek 'Bidaai'? Shihni sa e bukur