2 Qershor 2023, 00:35

Do you remember the sexiest fan of the World Cup? It comes back strong with lingerie shots

E mbani mend tifozen më seksi të Botërorit? Rikthehet fuqishëm me pozat me të brendshme

XING

E mbani mend tifozen më seksi të Botërorit? Rikthehet

Ivana Knoll, ish-Miss Kroacia u bë shumë e njohur gjatë Botërorit, ku bënte tifo për vendin e saj e ndërkohë theu ligjet e Katarit me veshjet e saj provokuese. 

Së fundmi ajo është rikthyer në vëmendje pasi ka postuar disa foto tejet provokuese. 

E mbani mend tifozen më seksi të Botërorit? Rikthehet

Modelja ka befasuar ndjekësit e saj me tri fotografi në të cilat shfaqet me të brendshme.

E mbani mend tifozen më seksi të Botërorit? Rikthehet

“Ndonjëherë kur je në një vend të errët, mendon se je varrosur, por në fakt je mbjellë”, ka shkruar ajo krahas fotove.

E mbani mend tifozen më seksi të Botërorit? Rikthehet

Në këtë mënyrë, kroatja vazhdon të dëshmojë se e ka përdorur Kupën e Botës si trampolinën e saj të famës dhe vazhdon t'i pushtojë të gjitha platformat dixhitale.

E mbani mend tifozen më seksi të Botërorit? Rikthehet