14 Shkurt 2022, 14:32

You will discover a betrayal, Mary warns this horoscope sign

Do zbuloni një tradhti, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

XING

Do zbuloni një tradhti, Meri paralajmëron këtë shenjë

Sot VEGA nje nga Yjet me te ndritshem ne Qiell takohet me Aferditen dhe Marsin ne Bricjap. Takimi i Perendeshes se Dashurise me Marsin forcen zoteruese. Sot ne Diten e Shen Valentinit Vega ose sjell respekt dhe dashuri ne cift ose tregon dhe denon armiqte qe mund te jene afruar ne emer te dashurise me ju. Apokalipsi i dashurise dhe urrejtjes do jene shume afer sot me ju. Shijojeni.

Dashi
Dita e sotme do jete nje dite e vecante per shenjen tuaj pasi percakton rrugen e nje lidhje e cila po ndertohet dhe tashme ka nevoje per nje abazhur ndricues qe te duket luksi i lidhjes.

Demi
Jeni shume afer dashurise, por edhe shume xheloze dhe inatcor per ta shijuar me qete dhe embel. Por perballja do marre fund dhe do kuptoni sa e madhe eshte permasa e ndjenjes per njeriun qe doni.

Binjaket
Sot do ndizni motoret per te rifituar kohen e humbur ne nje takim romantik dhe ne cift duke qene se detyrimet ju kishin lene per nje kohe te gjate jashte loje.

Gaforrja
Sot mund te kuptoni se kush vertet ju ka dashur dhe kush ju ka tradhetuar. Vega ylli me i ndritshem do ju tregoj si nje film prapaskenat ne jeten tuaj.

Luani
Po behemi gati per henen e Plote ne shenjen tuaj dhe kjo patjeter do ju siguroj nje kenaqesi te madhe dhe dashuri te madhe. Por sot do kuptoni se ku eshte shkendija erotike ne zemren tuaj.

Virgjeresha
Do filloni nje komunikim te zjarrte me dike qe jeton larg jush dhe do kuptoni qe personat qe keni pasur rreth vetes mund te jene armiq ne dashuri.

Peshorja
Per ju nje takim erotik do jete shume i bukur dhe ne nje ambjent shume miqesor, por mund te ndodh qe kjo te jete rastesisht dhe te kthehet ne nje shperthim ndjenjash dhe nje fillim te ri erotik.

Akrepi
Per ju nje lajm i rendesishem dhe nje publicitet i madh do ju ngrej ne syte e te tjereve dhe natyrisht do bini akoma me shume ne syte e dikujt qe do cmendet pas jush.

Shigjetari
Per ju hena e plote ne Luan qe po pergatitet do sjelli nje martese apo nje celebrim lidhjeje ne kete dite te dashurise. Por nje debat ne aspektin ekonomik do jete ne format te veshtire.

Bricjapi
Dashuria eshte ne shenjen tuaj dhe Vega ylli me i ndritshem do zbuloj cdo ane te erret qe mund te zbehi ndjenjat dhe marrdhenien tuaj. Nje debat nuk do mungoj dhe shpresoj te mos ju kthej ne kundershtar ne cift.

Ujori
Do perjetoni nje dashuri te fshehte dhe nje plan te fshehte per te larguar nga jeta juaj dike qe ju ka lodhur dhe t'i hapni rruge nje marrdhenie te re me joshese.

Peshqit
Do jeni shenja me me fat ne nje takim te rendesishem i cili nga takim ideor do kthehet ne takim erotik dhe shume i rendesishem ne jeten tuaj. Nje zenke ne ambjentet e shtepise do vij per efekt xhelozie dhe zoterimi nga ana juaj.