9 Qershor 2023, 22:52

Don Johnny and the Russian model are married?

Don Xhoni dhe modelja ruse janë martuar?

XING

Don Xhoni dhe modelja ruse janë martuar?

Don Xhoni ka publikuar këngën e tij më të re, ku pjesë e videoklipit është dhe modelja ruse Ariana Lirey, me të cilën reperi ka patur një histori dashurie. Gjatë një momenti, ajo që ra në sy ishte tatuazhi i ri në dorën e modeles ku shkruhej: “Zonja Isufi”. Isufi është mbiemri i Don Xhonit (Xhonatan Isufi).

Ariana ka postuar një foto të dorës ku mban tatuazhin e ku shihen edhe dy unaza: një rreth (zakonisht fejese) dhe një unazë me gurë (zakonisht martese). Mbi foto ajo ka shkruar në shqip: “Jemi të lidhur përgjithmonë”.

Kaq është dashur dhe po aludohet se dyshja mund të jenë martuar.

Don Xhoni dhe modelja ruse janë martuar?