22 Gusht 2019, 21:54

Don't say he didn't warn you: Oriola has a message for you all

Dje e ofendoi, sot Oriola Marashi e flliq publikisht

XING

Dje e ofendoi, sot Oriola Marashi e flliq publikisht

Modelja e njohur Oriola Marashi është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar. Ajo vazhdimisht poston foto në profilin e saj të instagramit e çdo herë shfaqet më tërheqëse se kurrë. Modelja merr një numër të madh pëlqimesh dhe komentesh nëpër foto nga ndjekësit e saj.

Dje e ofendoi, sot Oriola Marashi e flliq publikisht

Mirëpo së fundmi Oriola ka shpërndarë një shkrim paralajmërues në Instastoryn e saj, që flet pikërisht për çështjen e pëlqimeve në foto dhe çfarë mund të fshihet vërtetë pas tyre.

Dje e ofendoi, sot Oriola Marashi e flliq publikisht

Nga Instagrami nuk mundesh kurrë ta dish fytyrën e vërtetë të dikujt. Modelja kërkon të përcjellë mesazhin se jo çdo kush që pëlqen foton tënde, mendon mirë për ty. "Shifeni mire kush ju ben like neper foto se ka shum mundesi t'ju kete shajt dje!!" , ka shkruar Oriola. Siç duket një situatë e tillë duhet t'i ketë ndodhur dhe modeles.

Dje e ofendoi, sot Oriola Marashi e flliq publikisht

Dje e ofendoi, sot Oriola Marashi e flliq publikisht

Dje e ofendoi, sot Oriola Marashi e flliq publikisht

Dje e ofendoi, sot Oriola Marashi e flliq publikisht

Dje e ofendoi, sot Oriola Marashi e flliq publikisht

Dje e ofendoi, sot Oriola Marashi e flliq publikisht