14 Janar 2022, 11:06

'Donald and Iliri are close friends', Monika makes the unexpected statement: They both…

‘Donaldi dhe Iliri janë shokë të ngushtë’, Monika bën deklaratën e papritur: Ata të dy…

XING

‘Donaldi dhe Iliri janë shokë të ngushtë’,

Donaldi dhe Iliri debatojnë shpesh me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Sipas Monikës, dyshja janë shokë të ngushtë dhe kjo është një lojë e tyre.

‘Donaldi dhe Iliri janë shokë të ngushtë’,

Aktorja e ka bërë këtë deklaratë teksa Iliri ka qenë i pranishëm dhe nuk i kanë kursyer të qeshurat.

‘Donaldi dhe Iliri janë shokë të ngushtë’,

“Këta janë shokë të ngushtë me njëri-tjetrin, kjo është një lojë e tyre. E ke vënë re kur fillojnë e flasin kot. Është një temë kot, futen këta të dy. Dhe ti thua Monika 1, Monika 2. Ky është Donald, ai është Ilir. Janë dopio këta", është shprehur Monika.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

‘Donaldi dhe Iliri janë shokë të ngushtë’,

‘Donaldi dhe Iliri janë shokë të ngushtë’,

‘Donaldi dhe Iliri janë shokë të ngushtë’,

‘Donaldi dhe Iliri janë shokë të ngushtë’,

‘Donaldi dhe Iliri janë shokë të ngushtë’,