7 Qershor 2023, 16:51

Donald-Bora or Luiz-Kiara? Here is the couple who broke the record

Donald-Bora apo Luiz-Kiara? Ja kush çift theu rekord

XING

Donald-Bora apo Luiz-Kiara? Ja kush çift theu rekord

Bora-Donald dhe Kiara-Luiz janë kthyer në çiftet më të pëlqyera nga publiku, por edhe në çifte rekordesh pasi sa herë postojnë foto bashkë marrin mijëra pëlqime.

Së fundmi dasma e Kleas dhe Elgitit, bëri që edhe Kiara edhe Bora të postonin foto çift me partnerët e tyre, por cila foto theu rekord?

Me mbi 160 mijë pëlqime Bora tashmë e ka fitoren për postimin më të pëlqyer. Por as postimi i Kiarës nuk mbetet mbrapa, me 139 mijë pëlqime.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)