18 Gusht 2018, 00:09

Drastic change: Arjola Shehu becomes blonde and will let you go open

Ndryshim drastik: Arjola Shehu bëhet bjonde dhe do t'ju lë gojë hapur

XING

Ndryshim drastik: Arjola Shehu bëhet bjonde dhe do t'ju lë

Moderatoren e "Për drekë me mua", Arjola Shehun e keni parë gjithmonë brune që në fillim të karrierës së saj në televizion duke i qëndruar kështu besnike flokut të saj natyral. Megjithatë pak para fillimit të sezonit të ri televiziv, Arjola ka bërë sot ndryshimin drastik.

Ndryshim drastik: Arjola Shehu bëhet bjonde dhe do t'ju lë

Moderatorja ka postuar në Instastory një video ku tregon se do bëjë një ndryshim të madh. "Gati për ndryshimin e madh. Bjonde", shkruante Arjola.

Ndryshim drastik: Arjola Shehu bëhet bjonde dhe do t'ju lë

Dhe pak më vonë moderatorja zbuloi look-un e ri duke postuar një video ku tregonte flokët tashmë të lyera.

Ndryshim drastik: Arjola Shehu bëhet bjonde dhe do t'ju lë

Kujtojmë që Arjola së fundmi u përfol për largim nga TV Klan, thashetheme që ajo i mohoi duke u shprehur se vazhdon të jetë pjesë e TV Klan dhe se do e shohim në sezonin e ri televiziv.

Ndryshim drastik: Arjola Shehu bëhet bjonde dhe do t'ju lë