15 Gusht 2018, 00:38

Drastic change: Today is a joke but as it once shone when Jensila was eliminated by 'Fever' (Video)

Video/ Sot është divë por si dridhej dikur Xhensila kur u eleminua nga 'Ethet'

XING

Video/ Sot është divë por si dridhej dikur Xhensila kur u

Xhensila Myrtezaj padyshim mund të quhet një Diva shqiptare, duke qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes, si për anën profesionale, ku muzikës nuk i është ndarë prej vitesh, gjithashtu e shumë komentuar edhe për jetën private dhe lidhjen me Besin që u finalizua në një dasmë madhështore. Por karrierën si këngëtare Xhensila nuk e filloi duke bërë videoklipe siç ndodh shpesh ditët e sotme, por zgjodhi rrugën e vështirë duke marrë pjesë në konkurse muzikore, aty ku gara është e fortë. Xhensila ishte vetëm 14 kur konkurronte tek "Ethet e së premtes mbrëma", shkruan Xing.al

Video/ Sot është divë por si dridhej dikur Xhensila kur u

Kanë kaluar shumë vite dhe me siguri e keni harruar pamjen e Xhensilës asokohe. Në Youtube qarkullon një video ku shfaqet këngëtarja në natën kur u eliminua. Xhensila duartrokitet shumë nga publiku pas performancës së saj, por në momentin kur Adi Krasta do thotë emrin e të eliminuarit, Xhensila shfaqet shumë e emocionuar, duart i dridhen dhe përlotet. Ndiqni momentet në videon e mëposhtme./Xing.al