4 Prill 2022, 09:52

Dua Lipa appears with the drastic change at the 'Grammy Awards' and leaves everyone speechless

Dua Lipa shfaqet me ndryshimin drastik në 'Grammy Awards' dhe i lë të gjithë gojëhapur

XING

Dua Lipa shfaqet me ndryshimin drastik në 'Grammy Awards' dhe i

Artistja me origjinë shqiptare Dua Lipa i surprizoi të gjithë mbrëmjen e djeshme në çmimet Grammy 2022, ku u shfaq me një look të ri.

Dua Lipa shfaqet me ndryshimin drastik në 'Grammy Awards' dhe i

Dua u shfaq me flokë biondë të gjatë, rrënjët kishte vendosur t’i mbante më të errta ndërsa nuanca ishte gati platin.

Dua Lipa shfaqet me ndryshimin drastik në 'Grammy Awards' dhe i

Këngëtarja kishte veshur një fustan Versace ngjyrë të zezë, me detaje ngjyrë ari, që daton nga koleksioni “Miss S&M” i vitit 1992. Fustani elegant i zi, ishte i çarë në pjesën e pasme dhe me rrjetë e rripa përpara.

Dua Lipa shfaqet me ndryshimin drastik në 'Grammy Awards' dhe i

Dua bashkë me Megan The Stallion u ngjitën në skenë për të dhënë çmimin “Artistja e re më e mirë” që u fitua nga Olivia Rodrigo.

Dua Lipa shfaqet me ndryshimin drastik në 'Grammy Awards' dhe i

Dua Lipa shfaqet me ndryshimin drastik në 'Grammy Awards' dhe i

Dua Lipa shfaqet me ndryshimin drastik në 'Grammy Awards' dhe i

Dua Lipa shfaqet me ndryshimin drastik në 'Grammy Awards' dhe i

Dua Lipa shfaqet me ndryshimin drastik në 'Grammy Awards' dhe i

Dua Lipa shfaqet me ndryshimin drastik në 'Grammy Awards' dhe i

Dua Lipa shfaqet me ndryshimin drastik në 'Grammy Awards' dhe i