4 Korrik 2023, 14:38

Dua Lipa is happier than ever with her 42-year-old boyfriend

Dua Lipa më e lumtur se kurrë krah të dashurit 42-vjeçar

XING

Dua Lipa më e lumtur se kurrë krah të dashurit 42-vjeçar

Dua Lipa duket më e lumtur se kurrë në krahët e regjisorit Romain Gavras. Këngëtarja shqiptare me famë botërore nuk ngurron të postojë foto me Gavras dhe këtë herë e ka uruar me një postim në Instagram, pasi regjisori sot feston ditëlindjen.

“Gëzuar ditëlindjen bebe”, shkruan Dua krah fotos ku shihet duke ecur me partnerin të përqafuar.

Dua Lipa më e lumtur se kurrë krah të dashurit 42-vjeçar

Kujtojmë që Dua dhe Romain u shfaqën për herë të parë bashkë në publik në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës.

Dua Lipa më e lumtur se kurrë krah të dashurit 42-vjeçar