12 Qershor 2023, 00:05

Eduart Grishaj reveals the reason why Luiz Ejlli did not participate in BBV1

Eduart Grishaj zbulon arsyen, ja pse Luiz Ejlli nuk mori pjesë në BBV1

XING

Eduart Grishaj zbulon arsyen, ja pse Luiz Ejlli nuk mori pjesë në BBV1

I ftuar në rubrikën "Galeri" në "E diell", Eduart Grishaj ka treguar se dëshira për ta bërë pjesë të Big Brother fenomenin Luiz Ejlli ka qenë që në edicionin e parë.

Me këtë rast Eduarti tregoi edhe arsyen pse Luizi nuk u bë dot pjesë e BBV1.

“Luizi nga shtëpia jonë ka dalë. Ka qenë një zbulim. Ne Luizin kemi dashur ta marrim që në BBV1, por atij i humbi jetën babai dhe nuk u realizua”, tha Eduart Grishaj.