20 Qershor 2023, 16:48

Efi Dhedhe takes the place of Bora Zemani, presenter in Pürputhen

Efi Dhedhes i merr vendin Bora Zemanit, prezantuese në Përputhen

XING

Efi Dhedhes i merr vendin Bora Zemanit, prezantuese në Përputhen

Bora Zemani nuk do të jetë më prezantuesja e Përputhen në shtator. Në korridoret e Top-Channel qarkullojnë thashetheme se ky program do t'i besohet një ish konkurrenteje të Përputhen dhe ajo është Efi Dhedhes.

Efi, e cila ishte pjesë e Big Brothet Vip këtë vit është komentuar shumë për ngjashmërinë me Borën.

Një tjetër emër që është menduar është edhe Kiara Tito, programi i së cilës nis së shpejti në Top-Channel.

Burimi: Kryefjala.com