16 Korrik 2023, 22:35

Egli puts aside the story with Olsi, appears in public with his new partner

Egli hedh pas krahëve historinë me Olsin, shfaqet në publik me partnerin e ri

XING

Egli hedh pas krahëve historinë me Olsin, shfaqet në publik me

Egli Tako e ka hedhur pas krahëve historinë me Olsi Bylykun dhe ka nisur një romancë të re. Burime ekskluzive për Iconstyle kanë siguruar pamje të saj me partnerin e ri duke u relaksuar këtë të dielë në një nga pishinat e Tiranës.

Egli hedh pas krahëve historinë me Olsin, shfaqet në publik me

Siç mund ta shikoni edhe nga pamjet, dyshja kanë qenë vetëm për vetëm, teksa burimet shtojnë se ata kanë qëndruar shumë pranë njëri-tjetrit.

Egli hedh pas krahëve historinë me Olsin, shfaqet në publik me