6 Gusht 2018, 22:13

Elbasan / The Wedding turns to horror, seriously poisoned by the wedding guests

Elbasan/ Dasma kthehet në tmerr, helmohen rëndë dasmorët

XING

Elbasan/ Dasma kthehet në tmerr, helmohen rëndë dasmorët

Një dasmë është kthyer në tmerr për dasmorët pasi siç dyshohet janë helmuar nga ushqimi. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Elbasanit dhe deri tani në spital kanë shkuar rreth 10 persona të cilët kishin qenë të ftuar në dasmë. 3 prej tyre janë në spital në gjendje të rënduar shëndetësore.

Dasma është mbajtur dje, por shenjat e helmimit janë shfaqur sot. Nga orët e drekës e deri sot në darkë, dasmorët kanë përfunduar në spital njëri pas tjetrit me shenja të helmimit nga ushqimi.

Burimi: Gazeta Express