2 Gusht 2018, 12:32

Elita Rudi and Gjiko soon become parents, when there will be magnificent weddings

Elita Rudi dhe Gjiko së shpejti prindër, ja kur do të mbahet dasma madhështore

XING

Elita Rudi dhe Gjiko së shpejti prindër, ja kur do të mbahet

Reperi i njohur Gjiko pak kohë më parë i propozoi për martesë moderatores së njohur Elita Rudi ditën e ditëlindjes së saj. Ata kanë tashmë dy vjet që kanë zyrtarizuar lidhjen dhe siç duket shumë shpejt do të bëhen prindër.

 

So I said YES 💍 @gjikotheflyboy

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Burime pranë ‘Indeksonline’ kanë treguar se moderatorja Elita Rudi është në pritje të fëmijës së parë. Madje është mësuar se ka mbetur shumë pak javë nga dasma e tyre madhështore.

Elita Rudi dhe Gjiko së shpejti prindër, ja kur do të mbahet

Siç kanë treguar burimet për shkak të shtatzënisë, Elita nuk është ndjerë mirë dhe kjo e ka penguar atë që të realizojë disa nga emisionet e saj. Shumë nga fansat pasi kanë mësuar lajmin e kanë pyetur Elitën në Instagram për gjendjen e saj.

Elita Rudi dhe Gjiko së shpejti prindër, ja kur do të mbahet