20 Gusht 2019, 14:31

Elton Ilirjan doesn't like it at all, he comes to Tirana with makeup and jewelry

Elton Ilirjanit nuk ja ndjen fare, del në Tiranë me grim dhe bizhuteri

XING

Elton Ilirjanit nuk ja ndjen fare, del në Tiranë me grim dhe bizhuteri

Biznesmeni i njohur shqiptar, Elton Ilirjani, u bë shumë i famshëm për publikun shqiptar që pasi deklaroi në "Opinion" se i pëlqenin meshkujt. Deklarata e tij u komentua gjatë në media dhe Eltoni u kthye shumë shpejt në një personazh shumë të ndjekur që nuk ngurron të publikojë foto me grim dhe bizhuteri në rrjetet sociale.

Elton Ilirjanit nuk ja ndjen fare, del në Tiranë me grim dhe bizhuteri

Së fundmi, ai është rikthyer në Shqipëri për disa ditë pushimi dhe në profilin e tij në Instagram ka treguar se nuk ja ndjen fare për paragjykimet dhe ka publikuar disa foto ku shihet i lyer me makeup dhe buzëkuq të kuq. Siç shihet ai ka vendosur disa bizhuteri dhe gjithashtu i ka kapur flokët bisht.

Elton Ilirjanit nuk ja ndjen fare, del në Tiranë me grim dhe bizhuteri

“Tirana mood”, ka shkruar ai në një foto ndërkohë që në foton tjetrën shkruan: "Shqipëria ka nevojë për më shumë njerëz mendjehapur. Jo silikon dhe lugina me injorancë. Po bëhet gjithnjë e më shëmtuar”, ka shkruar ai.  

Elton Ilirjanit nuk ja ndjen fare, del në Tiranë me grim dhe bizhuteri

Elton Ilirjanit nuk ja ndjen fare, del në Tiranë me grim dhe bizhuteri

Elton Ilirjanit nuk ja ndjen fare, del në Tiranë me grim dhe bizhuteri

Elton Ilirjanit nuk ja ndjen fare, del në Tiranë me grim dhe bizhuteri

Elton Ilirjanit nuk ja ndjen fare, del në Tiranë me grim dhe bizhuteri

Elton Ilirjanit nuk ja ndjen fare, del në Tiranë me grim dhe bizhuteri

Elton Ilirjanit nuk ja ndjen fare, del në Tiranë me grim dhe bizhuteri

Elton Ilirjanit nuk ja ndjen fare, del në Tiranë me grim dhe bizhuteri