23 Qershor 2023, 15:49

Elvana Gjata rikthehet si aktore me film të ri, ja ku do ta shohim këngëtaren

Elvana Gjata rikthehet si aktore me film të ri, ja ku do ta shohim këngëtaren

XING

Elvana Gjata rikthehet si aktore me film të ri, ja ku do ta shohim

Elvana Gjata do të rikthehet si aktore pas suksesit të saj në filmin "Dy gisht mjaltë".

Burime ekskluzive për "Vip Magazine" kanë bërë me dije se këngëtarja do të jetë pjesë e filmit "Në kuadër të dashurisë", me protagonistë Luiz Ejllin dhe Olta Gixharin. 

Kujtojmë se Elvana do të jetë sërish pjesë e filmit "Dy gisht mjaltë", i cili do të vijë së shpejti me pjesën e tij të dytë.