10 Qershor 2023, 19:38

'Empty couple, slandered and very spoiled wedding', Klea Huta turns to the follower

'Çift bosh, dasmë e shpifur dhe shumë e stisur', Klea Huta i kthehet ndjekëses

XING

'Çift bosh,  dasmë e shpifur dhe shumë e stisur',

Pak ditë më parë Elgiti dhe Klea kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Dasma u mbajt në Himarë me të ftuar familjarë e miq të dyshes. 

Mes komenteve pozitive dhe urime, Klea ka marrë një mesazh shumë të pakëndshëm të cilin e ka publikuar së fundmi në rrjete sociale. "Çift shumë bosh. Sikur e imponoje këtë qypin për çdo gjë. Një dasmë e shpifur dhe shumë e stisur", i ka shkruar ndjekësja.

“Të drejtë ke moj motër. Nuk e ke idenë sa jemi lodhur duke u shtirur. Po rrofsh që e vure re se thashë çne. Duhej kjo duhej", i është përgjigjur Klea.

'Çift bosh,  dasmë e shpifur dhe shumë e stisur',