17 Gusht 2019, 20:42

Enca is photographed with her boyfriend, relaxed in the luxurious pool villa

Enca fotografohet me të dashurin, të relaksuar në vilën luksoze me pishinë

XING

Enca fotografohet me të dashurin, të relaksuar në vilën

Ndonëse është këngëtarja që bën shumë bujë me fotot e deklaratat e saj, sërish Enca ka arritur prej vitesh ta mbajë shumë hermetike jetën private dhe kurrë nuk është fotografuar krah një mashkulli apo të bëjë publike një lidhje.

Enca fotografohet me të dashurin, të relaksuar në vilën

Megjithatë sot Enca e ka thyer paksa rregullin duke postuar një foto ku shfaqet duke shijuar një koktejl së bashku me një mashkull pranë pishinës së një vile luksoze.

Enca fotografohet me të dashurin, të relaksuar në vilën

Duket qartë që është dora e një mashkulli prandaj menjëherë kanë nisur thashethemet për të dashurin e Encës.

Enca fotografohet me të dashurin, të relaksuar në vilën

Kujtojmë që Enca i ka hyrë kinematografisë dhe së shpejti do e shohim në filmin e ri të Ermalit.

Enca fotografohet me të dashurin, të relaksuar në vilën

Enca fotografohet me të dashurin, të relaksuar në vilën

Enca fotografohet me të dashurin, të relaksuar në vilën

Enca fotografohet me të dashurin, të relaksuar në vilën

Enca fotografohet me të dashurin, të relaksuar në vilën