20 Gusht 2018, 09:57

Enca makes the wedding at the concert, raises her leg and slams her

Enca bën namin në koncert, ngre këmbën dhe i bie të pasmeve

XING

Enca bën namin në koncert, ngre këmbën dhe i bie të

Enca është padyshim një prej këngëtareve më të njohura nga publiku shqiptar dhe ndër më të ndjekurat në Instagram, ku numëron plot 1 milionë fansa.

Enca bën namin në koncert, ngre këmbën dhe i bie të

Ajo është mjaft aktive me postime dhe ndan shpesh me ndjekësit momente jo vetëm nga jeta e përditshme por edhe nga koncertet e shumta që po mban këtë verë. Pak më parë, këngëtarja ka publikuar një video që i ka çmendur të gjithë.

Enca bën namin në koncert, ngre këmbën dhe i bie të

Enca shfaqet në skenë duke performuar dhe në njërin moment ngre këmbën duke e mbështetur në boksin e muzikës, teksa i bie me dorë të pasmeve të saj dhe fillon të qeshë. Kaq ka mjaftuar që fansat në koncert të çmenden nga veprimi i këngëtares e të brohorasin me të madhe.

Enca bën namin në koncert, ngre këmbën dhe i bie të