18 Gusht 2018, 18:50

Enca makes twerk with short dress, unwanted part of intimate (Video)

Enca bën twerk me fustan të shkurtër, i del padashje pjesa intime (Video)

XING

Enca bën twerk me fustan të shkurtër, i del padashje pjesa intime

Enca e ka çmendur rrjetin së fundmi me fotot me bikini duke treguar format bombastike e duke tërhequr shumë vëmendjen. Por këngëtarja nuk është ndalur me kaq. Ditën e sotme Enca i ka lënë të gjithë gojë hapur me një video ku shfaqet me fustan të shkurtër teksa bën twerk.

Enca bën twerk me fustan të shkurtër, i del padashje pjesa intime

Mirëpo këngëtarja siç duket është treguar e pavëmëndshme dhe e ka postuar videon pa vërejtur se në një moment fustani shumë i shkurtër i tregon pjesën intime.

Enca bën twerk me fustan të shkurtër, i del padashje pjesa intime

Kujtojmë që Enca pas pak ditësh do të publikojë këngën e saj më të re me titull "Rendez Vous" e që pritet të jetë një hit, siç ndodhi me këngën e saj të fundit "Dua".

 

A post shared by Xing.al (@xing.al) on