5 Korrik 2023, 16:49

Eni Koçi celebrates the most special birthday: Happier than ever

Eni Koçi feston ditëlindjen më të veçantë: Më e lumtur se kurrë

XING

Eni Koçi feston ditëlindjen më të veçantë:

Ditëlindja e 27 e ka gjetur Eni Koçin në një fazë të re dhe të lumtur. Në një postim në rrjetet sociale, Eni ka ndarë foto krah partnerit Genc Prelvukaj me vajzën e tyre Adea në krahë. Këngëtarja shprehet se tashmë është e plotësuar ndërsa kjo është ditëlindja e saj e parë me statusin e nënës.

Eni Koçi feston ditëlindjen më të veçantë:

“Sot festoj ditëlindjen më të bukur e më të veçantë. Festoj ditëlindjen timë të parë me Adean në krah. Më e plotësuar dhe më e lumtur se kurrë. Vitet kalojnë shpejt dhe njeriu kupton që gjëja më e shtrenjtë në botë dhe që nuk ka çmim, është familja. Happy birthday to me!”, shkruan Eni.

Eni Koçi feston ditëlindjen më të veçantë: