16 Gusht 2019, 15:07

Envy the other models: Arbenita brings the great detail she was missing this summer

Pas sherrit me S4MM, Arbenita i çmend të gjithë me foton e fundit

XING

Pas sherrit me S4MM, Arbenita i çmend të gjithë me foton e

Vetem disa ditë më parë modelja e njohur Arbenita ndërhyri në sherrin mes të dashurit Fero dhe reperit S4MM. Ajo iu drejtua këtij të fundit duke e quajtur “kopil” për t’i dalë në mbrojtje Feros.

Pas sherrit me S4MM, Arbenita i çmend të gjithë me foton e

Mirëpo kjo ngjarje e pakëndshme duket që është lënë pas krahëve nga ana e modeles, e cila ka vazhduar me postimet e saja në instagram, që marrin pëlqime e komente të shumta nga fansat.

Pas sherrit me S4MM, Arbenita i çmend të gjithë me foton e

Kur vera vjen, pothuajse çdo njeri nxiton drejt plazhit, drejt pishinave dhe fillojnë postimet e fotove të bukura me rrobabanje. Njëjtë bëjnë dhe artistët, profilet e VIP-ave mbushen nga foto ku bien në sy format e tyre trupore. Arbenita Ismaili qëndroi e heshtur dhe pa postuar ndonjë foto për këtë sezon vere, kjo deri tani.

Pas sherrit me S4MM, Arbenita i çmend të gjithë me foton e

Mesa duket edhe Arbenita është tunduar duke parë vetë koleget e saja ku pozojnë me rrobabanje dhe postojnë në instagram, e ka vendosur të postojë dhe ajo një foto. Ditën e sotme, modelja ka ndarë me ndjekësit e saj një foto, veshur me rrobabanje të zeza ku dallojne linjat e saj perfekte.

Pas sherrit me S4MM, Arbenita i çmend të gjithë me foton e

“Ëndërro pak, ëndërro për mua”, ka shkruar modelja në përshkrimin e fotografisë, e cila nuk është një foto aktuale por është shkëputur nga një fotosesion i vitit 2018-të.

Pas sherrit me S4MM, Arbenita i çmend të gjithë me foton e

Pas sherrit me S4MM, Arbenita i çmend të gjithë me foton e

Pas sherrit me S4MM, Arbenita i çmend të gjithë me foton e

Pas sherrit me S4MM, Arbenita i çmend të gjithë me foton e

Pas sherrit me S4MM, Arbenita i çmend të gjithë me foton e

Pas sherrit me S4MM, Arbenita i çmend të gjithë me foton e

Pas sherrit me S4MM, Arbenita i çmend të gjithë me foton e

Pas sherrit me S4MM, Arbenita i çmend të gjithë me foton e