26 Gusht 2018, 12:23

Ere Istrefi is hospitalized, see what happened to the singer

Era Istrefi shtrohet në spital, shihni ç'ka ndodhur me këngëtaren

XING

Era Istrefi shtrohet në spital, shihni ç'ka ndodhur me

Këngëtarja e njohur e hiteve "Live it up", "Oh god", "Prisoner", Era Istrefi, është një prej këngëtareve më të komentuara të showbizit dhe ndër më të ndjekurat në profilin e saj në Instagram.

Era Istrefi shtrohet në spital, shihni ç'ka ndodhur me

Pak më parë, ajo i ka merakosur të gjithë kur nëpërmjet një videoje në Instastory ka njoftuar fansat se është shtruar në spital për shkak të një problemi shëndetësor.

Era Istrefi shtrohet në spital, shihni ç'ka ndodhur me

Era shfaqet me filtra që nuk e lejojnë të duket, teksa thotë për fansat e saj:

"Jam në spital, por nuk po du me u shqetësu kurrkush. Kam bërë zorrën qorre (apandesitin) operacion dhe jam duke e marrë veten. Kam për t'u shëruar shumë shpej."