18 Gusht 2019, 16:11

Erik Lloshi shows off the special wedding rings

Erik Lloshi tregon unazat e veçanta të martesës

XING

Erik Lloshi tregon unazat e veçanta të martesës

Mbrëmjen e djeshme këngëtari shumë i dashur për publikun, Erik Lloshi i dha fund beqarisë duke kurorëzuar në martesë dashurinë me Rominën. Çifti u martuan me një dasmë përrallore ku ishin të ftuar edhe personazhe të njohur publik.

Erik Lloshi tregon unazat e veçanta të martesës

Dasma e Erikut ishte në qendër të vëmendjes së mediave dhe u komentua që nga vallëzimi i çiftit e deri tek prerja e tortës.

Erik Lloshi tregon unazat e veçanta të martesës

Ditën e sotme Eriku ka postuar foton e parë pas martesës duke treguar dorën e tij dhe të bashkëshortes. Në sy bie unazat e veçanta, rreth floriri të gdhendur me gur të vegjël diamanti. 

Erik Lloshi tregon unazat e veçanta të martesës

"Si dita e parë që është s'qenka keq", shkruan Eriku me humor krah kësaj fotoje.

Erik Lloshi tregon unazat e veçanta të martesës

Erik Lloshi tregon unazat e veçanta të martesës

Erik Lloshi tregon unazat e veçanta të martesës

Erik Lloshi tregon unazat e veçanta të martesës

Erik Lloshi tregon unazat e veçanta të martesës

Erik Lloshi tregon unazat e veçanta të martesës