1 Maj 2019, 11:27

Ermal Fejzullahu became a hit on the net, the funny version of the song 'Heart'

U bë hit në rrjet, Ermal Fejzullahu sjell versionin qesharak të këngës 'Zemër'

XING

U bë hit në rrjet, Ermal Fejzullahu sjell versionin qesharak të

Kënga e Dhurata Dorës në bashkëpunim me Soolking, "Zemër", është pritur mjaft mirë nga publiku shqiptar dhe ka thyer rekorde klikimesh në Youtube, duke u kthyer në hitin më të dëgjuar të momentit.

Këngëtari Ermal Fejzullahu, i cili është mik i mirë i Dhurata Dorës, ka sjellë versionin qesharak të kësaj kënge, të cilin vetë Dhurata e ka publikuar në Instastory.

U bë hit në rrjet, Ermal Fejzullahu sjell versionin qesharak të

Në pamundësi për të kënduar në gjuhën e Soolking, Ermali këndon fjalë pa kuptim në ritme të muzikës popullore.

"Versioni francez", shkruan Dhurata me humor krahas videos së publikuar, ku etiketon Ermal Fejzullahun.

U bë hit në rrjet, Ermal Fejzullahu sjell versionin qesharak të

U bë hit në rrjet, Ermal Fejzullahu sjell versionin qesharak të

U bë hit në rrjet, Ermal Fejzullahu sjell versionin qesharak të

U bë hit në rrjet, Ermal Fejzullahu sjell versionin qesharak të

U bë hit në rrjet, Ermal Fejzullahu sjell versionin qesharak të

U bë hit në rrjet, Ermal Fejzullahu sjell versionin qesharak të