19 Maj 2018, 21:10

Ermal Mamaqi receives the first gift on the show for Sian, who surprises him

Ermal Mamaqi merr dhuratën e parë në emision për Sian, ja kush e surprizoi

XING

Ermal Mamaqi merr dhuratën e parë në emision për Sian, ja

Dy muaj më parë Ermal Mamaqi u bë baba për herë të dytë. Ami solli në jetë një vajzë të cilën çifti e pagëzuan me emrin e veçantë Sia. Në postimet që Ami bën në Instastory kemi parë shpeshherë dhuratat që i kanë bërë për Sian. Por këtë herë ka qenë Ermali që ka marrë një dhuratë për princeshën e tij nga të ftuarit e mbrëmjes së sotme në “Xing me Ermalin”.

Ermal Mamaqi merr dhuratën e parë në emision për Sian, ja

Ata janë Parodistët e Vlorës të cilët hynë në skenë duke kërcyer plot alegri dhe sollën një atmosferë shumë pozitive.

Ermal Mamaqi merr dhuratën e parë në emision për Sian, ja

Agroni mbante në duar një kuti me ëmbëlsira të cilën ja kishte sjellë dhuratë Ermalit për vajzën e vogël.

Ermal Mamaqi merr dhuratën e parë në emision për Sian, ja

“E kam të veçantë të dashur miq. E kam për vajzën tënde të vogël. Ta kesh me jetë dhe shëndet”, u shpreh Agroni.

Ermal Mamaqi merr dhuratën e parë në emision për Sian, ja

Ermal Mamaqi merr dhuratën e parë në emision për Sian, ja

Ermal Mamaqi merr dhuratën e parë në emision për Sian, ja

Ermal Mamaqi merr dhuratën e parë në emision për Sian, ja